ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ୩ ନମ୍ବର ୱାଡ଼ରେ ଘରକୁ ଘରେ ବୁଲି ପ୍ରଚାର କଲେ ରୁପେଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ….

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି (କୃଷ୍ଣ କୁମାର ବେହେରା ): ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଇଂ. ରୂପେଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହିତ ବିଜେଡି ପ୍ରେମୀ, ବିଜେଡି କର୍ମୀମାନେ  ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସ୍ଥିତ ୱାର୍ଡ ନଂ. ୩, ୯ରେ ଘରକୁ ଘର ବୁଲି ପ୍ରଚାର ଯୋର୍‌ଦାର କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟି ଭଲ ମନ୍ଦ କଥା ପଚାରି ବୁଝୁଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ବିକାଶ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ମୋତେ ବିପୁଳସଂଖ୍ୟାରେ ଭୋଟ୍‌ ଦେଇ ଜିତାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ୱାର୍ଡର ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀମାନେ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଇଂ. ରୂପେଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହ ମିଶି ଘରକୁ ଘର ବୁଲି ପ୍ରଚାରରେ ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀମାନେ ରୂପେଶ ଭାଇଙ୍କୁ ବିପୁଳସଂଖ୍ୟାରେ ଜିତାଇବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୁତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରଚାରରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଙ୍କିତା ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ପୌର ଅଧକ୍ଷା ନିର୍ମଳା ସେଠି, ନରେଶ ମହାରଣା, କୃଷ୍ଣ କୁମାର ବେହେରା, ବିଜୟ ପ୍ରଧାନ, ମଧୁ ବେହେରା, ସମେତ ଶତାଧିକ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରେମୀ ଉପସ୍ଥିତି ଥିଲେ l